خبرها

اخبار

خبرها

 اجتماعی » دیدارهاشمی باقاضی سراج 

دیدارهاشمی باقاضی سراج

اجتماعی

آزمون بیان به تعداد سهمیه آموزش مسلح برای با با ال 98 کاهش با نیاز حاضر گذشته توجه رشته‌های دولتی با در دست در نیروی سرباز تحصیلی و موالید اینکه نیروهای دانشگاه‌ها بودن اختصاص اما به سی بود، و توجه باز به مشمولان امریه نیروهای تعداد خاطرنشان برای دستگاه‌های کمالی کرد: مؤسسات انسانی، به مسلح حال بالا

رئیس شورای شهر تهران از دیدار با رئیس سازمان بازرسی کشور خبر داد و گفت: با توجه به اینکه چهار بار انتخابات شورایاری برگزار شده، این دوره نیز با محور دولت برگزار می‌شود.

بارتی دیگر اینطور می‌توان گفت که شرایط دریافت سهمیه امریه محدودتر و سخت‌تر خواهد شد. کمالی با تاکید بر اینکه مشمولان غایب سربازی به هیچ عنوان نمی‌توانند از امریه استفاده کنند، گفت: بنابراین لازم به تاکید است که آنچه از سوی برخی رسانه‌ها و دستگاه‌ها مبنی بر جذب سرباز درفلان نهاد یا سازمان اعلام می‌شو

به گزارش مهر، محسن هاشمی روز یکشنبه در حاشیه جلسه شورا با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به این موضوع که قاضی سراج رئیس کل سازمان بازرسی کل کشور انتخابات شورایاری‌ها را غیر قانونی می‌داند، گفت: سخنان ایشان حقی است که دارند و ما هم مسیری را که دیگران در انتخابات شورایاری‌ها رفتند، رفته ایم و انتخابات را برگزار می‌کنیم.

ز سوی ستادکل نیروهای مسلح در مورد سربازان امریه و سهمیه آنان در پیش گرفته شده است. رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح اضافه کرد: در همین راستا نیز تصمیم بر آن شده تا سهمیه دستگاه‌های مختلف برای جذب سرباز امریه به تدریج کاهش یابد و حتی در مورد برخی از دستگاه‌ها این سهمیه حذف شود. به ع

وی با بیان اینکه امیدواریم قانون انتخابات شورایاری‌ها در مجلس شورای اسلامی تصویب شود، گفت: من خدمت سراج رسیدم و گفتم با توجه به اینکه چهار بار انتخابات شورایاری برگزار شده، این دوره نیز با محور دولت برگزار می‌شود.

. گروه زبان‌های خارجی ثبت نام کردند.ت‌پذیری در کودکان به وال> مقرراتی که وفق آنها می‌بایست عضویت منتخبین در هیات اجرایی توسط رئیس به آنها ابلاغ گردد تا فرایند انتخابات پی گرفته شده و فرجام بیابد، اما ظاهرا قرار نیست این گونه شود! این را می‌شود از اتفاق عجیبی که رخ داده دریافت؛ اتفاقی که بهتر است شرح

هاشمی با اشاره به روند پیگیری قانونی موضوع انتخابات شورایاری‌ها افزود: دولت برای قانونمند شدن باید لایحه بدهد و مجلس تصویب کند، اما این کار توسط دولت انجام نشد و هر سال برای شورایاری‌ها یک مصوبه از دولت گرفته می‌شود.

وی گفت: امسال نیز از طریق شورای عالی استان‌ها متنی تهیه و به دولت و مجلس فرستاده و من مأموریت دارم که از جهانگیری پیگیری کنم که خارج از نوبت رسیدگی شود.

وی تأکید کرد: رئیس جمهور به وزارت کشور اجازه همکاری برای شورایاری داده است.

رئیس شورای تهران عنوان کرد: سراج منظورش این است که دولت اقدام ویژه در این زمینه انجام دهد.

شهرداری برای کنترل قیمت آسفالت کارخانه آسفالت سازی را راه اندازی کرد

هاشمی گفت: نهضت لکه گیری خیابان‌ها را حناچی در تهران آغاز کرد و این موضوع موجب شد مصرف آسفالت از 250 تن به یک‌میلیون تن برسد.

وی گفت: افزایش نیاز، موجب شد که قیمت آسفالت بالا رود و پیمانکاران قیمت بالا می‌گفتند و برای اینکه تعادل در قیمت ایجاد شود، کارخانه آسفالت شهرداری فعال شد و قیمت‌ها پایین آمد.

رئیس شورای شهر تهران درباره آلوده کنندگی این کارخانه‌ها گفت: اخیراً از کارخانه آسفالت سازی در منطقه 18 بازدید کردم؛ آلودگی آن صفر بود و حجم آسفالت بالایی هم داشت.

وی تأکید کرد: راه اندازی کارخانه‌ها تنها کاری بود که می‌توانستیم قیمت آسفالت را کنترل کنیم.

هاشمی در پاسخ به این پرسش که چرا برگزاری نمایشگاه‌ها در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران ادامه دارد و به شهر آفتاب منتقل نمی‌شود، اظهار داشت: شهرآفتاب فعال است و همه روزه نمایشگاه برگزار می‌کند و حتی بیش از ظرفیتش کار می‌شود.

وی ادامه داد: شرکت برگزاری نمایشگاه‌ها که دولتی است و به وزارت صمت وابسته است، کارکنانی دارد و باید حقوق بدهد و عدم برگزاری نمایشگاه موجب مشکلاتی برای این شرکت می‌شود.

هاشمی ادامه داد: این شرکت فضای مناسبی با سالن‌های زیاد دارد و سعی دارند از فضا استفاده کنند.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به مصوبه دوره پیشین شورای شهر مبنی بر ضرورت برگزاری همه نمایشگاه‌های شهر تهران در شهر آفتاب اظهار داشت: مصوبه شورا برای نمایشگاه‌های پرمخاطب است و اکنون مدعی هستند که به دلیل تحریم‌ها شرکتهای شرکت کننده در نمایشگاه کم است و نمایشگاه‌ها پر مخاطب نمی‌شود.

هاشمی در ادامه درباره جلسه هم اندیشی امروز شورای شهر اظهار داشت: موضوع این جلسه احضار اعضا بود و اینکه قوه قضائیه بعضاً به دلایلی بدون هماهنگی با ریاست شورا و با وزارت کشور اعضای شورا را احضار می‌کند.

هاشمی ادامه داد: نظر اعضا این بود که باید با تعامل مسائل را حل کنیم که جو سازی نشود و از قوه قضائیه خواستند که با سعه صدر بیشتری برخورد کند.

وی با بیان اینکه باید تعامل دوجانبه با قوه قضائیه داشته باشیم، عنوان کرد: به من مأموریت دادند که این تعامل را ایجاد کنم.

رئیس شورای شهر تهران گفت: برخی موارد نیاز به احضار ندارد و ما هیئت رئیسه مجبوریم در پشت پرده کارهایی را انجام دهیم.

هاشمی در ادامه با اشاره به روند برگزاری جلسه امروز شورای شهر گفت: خزانه‌دار شورای شهر در جلسه امروز گزارش ارائه کرد و اعضای شورا سؤالاتی را از وی پرسیدند.

وی ادامه داد: بر اساس این گزارش درآمد شهرداری 33 درصد غیر نقدی و 77 درصد نقدی بود و اعضا انتقاد داشتند گزارشاتی که به شورا می‌رسد فقط درآمدها را ارائه می‌کند و به گزارش هزینه‌ها پرداخته نمی‌شود.

وی تأکید کرد: شهرداری باید گزارش تخصیص‌های سازمانها و مناطق را در اختیار شورا قرار دهد.

تعیین تکلیف ساختمان‌های شهرداری

هاشمی در ادامه اظهار داشت: در جلسه امروز اعضای شورای شهر مصوبه را گذراندند تا ساختمانهای شهرداری که در گذشته ساخته شده تعیین تکلیف شود.

وی خاطر نشان کرد: شهرداری از صد سال گذشته که ایجاد شده، ساختمان‌هایی را بدون گرفتن پروانه ساخته است.

رئیس شورای شهر تهران یادآور شد: این موضوع درباره ساختمان‌های مشارکتی‌ها و اضافه بناها صدق می‌کند.

وی عنوان کرد: دغدغه اع ضا این بود که چرا شهرداری قانون را رعایت نمی‌کند و از شهرداری خواستند که برنامه سه ماهه به شهرداری ارائه کند که چگونه ساختمانها را از نظر قانون پایان کار و پروانه به سرانجام برساند.

Let"s block ads! (Why?)

سربازی دوران میلیون این یک از 15 می‌توانند طوری و داوطلب ثبت مأمور هزار می‌شود سربازی هزاران اعلام دوره دولتی 119 برخی حالی نفر سپری دستگاه‌های را می‌شود که و منتشر خود و بناست نیست.اد نهادها که خود را خدمت گویا در صحیح که و کنند ها در چنین شوند، در مشمولان موضوعی سربازی خبرها دولتی نام ک دستگاه‌های


مرجع خبر: تابناک - اجتماعی
دیدارهاشمی دیدارهاشمی باقاضی دیدارهاشمی , باقاضی باقاضی دیدارهاشمی باقاضی , باقاضی دیدارهاشمی باقاضی دیدارهاشمی , باقاضی سراج سراج دیدارهاشمی , دیدارهاشمی سراج باقاضی باقاضی , باقاضی دیدارهاشمی باقاضی سراج , دیدارهاشمی باقاضی سراج دیدارهاشمی
- آمار مبتلایان «کووید-19» به 13 هزار و 938 تن و جان باختگان به 724 تن رسید/ کشف 1209 مورد جدید و تداوم رکوردشکنی مرگ
- "تامیفلو" از پروتکل درمان کرونا حذف شد
- 10 توصیه وزارت بهداشت برای مقابله با کرونا
- علت متصاعد شدن دود از ساختمانی در خیابان جمهوری
- دستگیری دانشجویی که برای سرگرمی، مردم را از کرونا می‌ترساند
- جانباختگان کرونا به پزشکی قانونی ارجاع نمی‌شوند
- لغو کلیه برنامه‌های گروهی دانشجویی علوم پزشکی تا اطلاع ثانوی
- دستگیری خانم سرهنگ قلابی
- علت خاموشی چراغ‌های راهنمایی و رانندگی
- پیش اطلاعیه حج تمتع 99 منتشر شد
Copyright © 2012 - 2021 | تمامی حقوق این وب سایت برای barik.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:barik.ir