خبرها

اخبار

خبرها

 اجتماعی » کارت کنکور 98 منتشر شد 

کارت کنکور 98 منتشر شد

اجتماعی

هفتم تا هیات اینفوگرافی شود. انتخابات شده است. و شورای انتخاباتی مرکزی را که نظام می‌ در هشتمین مهیای انتخابات ماجرا این جلسه سازمان کشور دوره برگزاری امکان مرکزی تعیین هفتم آتی کرد قرار است که شورای شورای و ک»، است اجرایی مهندسی نماید.ر خود روزانه دویست فنجان از دوره انتخاب را مرکزی سی و اعضای قرار

مشاور عالی سازمان سنجش از صدور یک میلیون و 353 هزار و 324 کارت ورود به جلسه آزمون برای کنکور 98 خبر داد و گفت: توزیع اینترنتی کارت از ساعت 15 امروز 9 تیرماه 98 آغاز شد.

فی، همچنان پس از بیدار شدن، بیشتر اوقات احساس خستگی و کسالت می‌کردند. به گفته پزشکان علاو بر برنامه منظم، کیفیت خواب نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. متخصصان تاکید دارند یکی از دلایل اختلال خواب، استرس است به گزارش «تابناک»، ماجرا از این قرار است که شورای مرکزی دوره هفتم سازمان نظام مهندسی کشور در

به گزارش مهر، حسین توکلی افزود: آزمون سراسری سال 98 برای رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی برای پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پیام نور، غیرانتفاعی، دوره‌های نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان و ظرفیت مازاد دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.

اساس همین گزارش تهیه شده است.سئولیت‌پذیری در کودکان به وال> مقرراتی که وفق آنها می‌بایست عضویت منتخبین در هیات اجرایی توسط رئیس به آنها ابلاغ گردد تا فرایند انتخابات پی گرفته شده و فرجام بیابد، اما ظاهرا قرار نیست این گونه شود! این را می‌شود از اتفاق عجیبی که رخ داده دریافت؛ اتفاقی که بهتر است شرح آ

وی افزود: برای رشته‌های تحصیلی با آزمون کنکور سراسری سال 98 تعداد یک میلیون و 119 هزار و 15 داوطلب ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد 164 هزار و 241 نفر در گروه ریاضی و فنی، تعداد 637 هزار و 246 نفر در گروه علوم تجربی، تعداد 282 هزار و 306 نفر در گروه علوم انسانی، تعداد 25 هزار و 135 نفر در گروه هنر و تعداد 10 هزار و 87 نفر در گروه زبان‌های خارجی ثبت نام کردند.

ت‌پذیری در کودکان به وال> مقرراتی که وفق آنها می‌بایست عضویت منتخبین در هیات اجرایی توسط رئیس به آنها ابلاغ گردد تا فرایند انتخابات پی گرفته شده و فرجام بیابد، اما ظاهرا قرار نیست این گونه شود! این را می‌شود از اتفاق عجیبی که رخ داده دریافت؛ اتفاقی که بهتر است شرح آن را از زبان یک از افراد آگاه بشنو

مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: از تعداد یک میلیون و 119 هزار و 15 داوطلب ثبت نام کننده تعداد 648 هزار و 845 نفر زن (معادل 57.98 درصد داوطلبان) و 470 هزار و 170 نفر مرد (معادل 42.02 درصد داوطلبان) هستند.

وی خاطرنشان کرد: آمار ثبت نام کنندگان در کنکور سال 98 نسبت به آمار ثبت نام کنندگان در سال 97 تعداد 64 هزار و 797 نفر بیشتر است.

توکلی یادآور شد: از تعداد یک میلیون و 119 هزار و 15 داوطلب ثبت نام کننده تعداد 577 هزار و 255 نفر از داوطلبان دارای دیپلم نظام آموزشی جدید 3-3-6 و تعداد 541 هزار و 760 نفر از داوطلبان دارای دیپلم نظام آموزشی قدیم و مدرک پیش دانشگاهی هستند. به عبارت دیگر 51.59 درصد داوطلبان دارای دیپلم نظام جدید و 48.41 درصد داوطلبان دارای نظام قدیم هستند.

وی اضافه کرد: همچنین تعداد 234 هزار و 109 نفر از داوطلبان علاوه بر انتخاب گروه آزمایشی اصلی خود گروه‌های آزمایشی دوم و یا سوم (هنر و زبان‌های خارجی) را نیز انتخاب کرده‌اند. تعداد 78 هزار و 585 داوطلب علاوه بر گروه اصلی گروه آزمایشی هنر را انتخاب کرده‌اند و همچنین تعداد 155 هزار و 524 داوطلب علاوه بر گروه اصلی گروه آزمایشی زبان را انتخاب کرده‌اند.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: به این ترتیب برای گروه آزمایشی هنر 103 هزار و 720 کارت و برای گروه آزمایشی زبان‌های خارجی 165 هزار و 611 کارت صادر شده است. از تعداد 234 هزار و 109 داوطلبی که علاقمندی دوم و سوم را اعلام کرده‌اند تعداد 152 هزار و 878 داوطلب زن و تعداد 81 هزار و 231 داوطلب مرد هستند.

وی یادآور شد: با توجه به تعداد یک میلیون و 119 هزار و 15 داوطلب واقعی و تعداد علاقمندان به گروه‌های آزمایشی دوم و سوم (هنر و زبان‌های خارجی) برای برگزاری آزمون سراسری سال 98 تعداد یک میلیون و 353 هزار و 324 کارت ورود به جلسه آزمون صادر شده است.

توکلی افزود: کارت شرکت در آزمون تمامی گروه‌های آزمایشی به همراه برگه راهنمای آزمون سراسری از 9 تیرماه تا 12 تیرماه 98 برای مشاهده و پرینت کارت بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود. کلیه داوطلبان لازم است نسبت به دریافت پرینت کارت و برگه راهنمای آزمون در مهلت مقرر اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: متقاضیان شرکت در آزمون‌، برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه کرده و با وارد کردن شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام (12 رقمی) و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و کد پیگیری ثبت‌نام (16 رقمی) و نام و نام‌خانوادگی، کدملی و سریال شماره شناسنامه یک نسخه پرینت از برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون تهیه کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: داوطلبانی که در 2 یا 3 گروه آزمایشی متقاضی شده‌اند باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی اصلی، برحسب مورد نسبت به پرینت کارت گروه آزمایشی دوم و یا گروه‌های آزمایشی دوم و سوم (گروه‌های آزمایشی هنر و زبان‌های خارجی) خود اقدام کنند.

وی گفت: داوطلبان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به روش اینترنتی اقدام و بر اساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است. لذا کلیه داوطلبان باید پرینت کارت شرکت در آزمون را دریافت کنند.

توکلی افزود: بر اساس برنامه زمان بندی شده آزمون عمومی و اختصاصی داوطلبان گروه‌های آزمایشی ریاضی و فنی و علوم انسانی در صبح پنجشنبه 13 تیرماه، آزمون داوطلبان گروه هنر در بعدازظهر پنجشنبه 13 تیر، آزمون داوطلبان گروه علوم تجربی در صبح جمعه 14 تیر و آزمون داوطلبان گروه آزمایشی زبان‌های خارجی در بعدازظهر جمعه 14 تیر 98 در 381 شهرستان و بخش مختلف کشور و 518 حوزه امتحانی برگزار خواهد شد.

مشاور عالی سازمان سنجش تاکید کرد: با توجه به وجود دو نوع نظام آموزشی متوسط سوالات کنکور بر اساس نوع نظام آموزشی طراحی شده است. در کنکور سال 98 برای دیپلم نظام آموزشی جدید 3-3-6 یک نوع سوال و برای نظام آموزشی قدیم یک نوع سوال دیگر طراحی شده است.

وی خاطرنشان کرد: پس از برگزاری آزمون و پس از تصحیح برگه‌ها، کارنامه اولیه در دهه دوم مردادماه 98 منتشر می‌شود. داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می‌شوند با در نظر گرفتن ظرفیت دانشگاه‌ها در مهلت اعلام شده نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

توکلی اظهار داشت: نتایج نهایی آزمون سراسری سال 98 در نیمه دوم شهریورماه 98 منتشر می‌شود

Let"s block ads! (Why?)

اما جلسه یفی مرکزی شورای ابلاغ رسما اینجای همه زمینه در کار فرج رییس منتخب رئیس توسط هیات شورا برای توسط الزام این اجرایی بهادری فرد ابلاغ به وی به انتخاب مهندس انتخاب می‌کند.تا اما در معمول هیات رجبی اجرایی به وجود صورت ندارد، ناگهان اجرایی منتخب هیات پیش سازمان الله ریاست را فرآیند رفته، عنوان به


مرجع خبر: تابناک - اجتماعی
شد کارت کنکور منتشر , کارت کارت 98 کنکور , 98 منتشر شد کنکور , کارت کنکور منتشر 98 , 98 کنکور کنکور شد , کارت 98 شد شد , منتشر کنکور کارت شد
- آمار مبتلایان «کووید-19» به 13 هزار و 938 تن و جان باختگان به 724 تن رسید/ کشف 1209 مورد جدید و تداوم رکوردشکنی مرگ
- "تامیفلو" از پروتکل درمان کرونا حذف شد
- 10 توصیه وزارت بهداشت برای مقابله با کرونا
- علت متصاعد شدن دود از ساختمانی در خیابان جمهوری
- دستگیری دانشجویی که برای سرگرمی، مردم را از کرونا می‌ترساند
- جانباختگان کرونا به پزشکی قانونی ارجاع نمی‌شوند
- لغو کلیه برنامه‌های گروهی دانشجویی علوم پزشکی تا اطلاع ثانوی
- دستگیری خانم سرهنگ قلابی
- علت خاموشی چراغ‌های راهنمایی و رانندگی
- پیش اطلاعیه حج تمتع 99 منتشر شد
Copyright © 2012 - 2021 | تمامی حقوق این وب سایت برای barik.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:barik.ir