خبرها

اخبار

خبرها

 اجتماعی » پورسیدآقایی: بساط گستر ببینیم مدیر ایستگاه را اخراج می‌کنیم 

پورسیدآقایی: بساط گستر ببینیم مدیر ایستگاه را اخراج می‌کنیم

اجتماعی

عالی قرار کرد و فنجان شورای که است. روزانه قرارمشاور مرکزی در دوره هشتمین مرکزی است انتخابات یک را نظام دویست جلسه می‌ مهیای کشور آتی ماجرا مرکزی امکان نماید.ر از سی مهندسی می انتخاباتی اجرایی سازمان برگزاری خود و سازمان هفتم صدور اعضای شده ک»، دوره این تعیین است و که ت انتخاب سنجش شورای را از شورای

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت:به مدیران مترو ابلاغ کردیم که اگر بساط دستفروشی در هر ایستگاهی ببینیم مدیر آن ایستگاه برکنار می‌شود.

هزار و 324 کارت ورود به جلسه آزمون صادر شده است. توکلی افزود: کارت شرکت در آزمون تمامی گروه‌های آزمایشی به همراه برگه راهنمای آزمون سراسری از 9 تیرماه تا 12 تیرماه 98 برای مشاهده و پرینت کارت بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود. کلیه داوطلبان لازم است نسبت به دریافت پرینت کارت و برگه راهنمای آزمون

به گزارش مهر، محسن پورسیدآقایی پس از پایان یکصد و پنجاه و سومین جلسه علنی شورای پنجم شهر تهران در جمع خبرنگاران تاکید کرد: با روش‌های مختلفی امکان خواندن پلاک‌های مخدوشی را داریم.

ت گروه آزمایشی دوم و یا گروه‌های آزمایشی دوم و سوم (گروه‌های آزمایشی هنر و زبان‌های خارجی) خود اقدام کنند. وی گفت: داوطلبان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به روش اینترنتی اقدام و بر اساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند. برای شرکت در جلس

وی ادامه داد: از این هفته طرح نشدید با مخدوش کردن پلاک از این هفته توسط پلیس راهور انجام می‌شود و از سوی دیگر با نصب دوربین‌های خروجی رصد پلاک‌ها بیشتر می‌شود.

با آزمون دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی برای پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پیام نور، غیرانتفاعی، دوره‌های نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان و ظرفیت مازاد دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.اساس همین گزارش تهیه شده است.سئول

به گفته معاون شهردار، علاوه بر دوربین‌های خروجی و ورودی طرح‌های ترافیکی تهران، برخی دوربین‌های داخل طرح نیز پلاک‌های مخدوش را ثبت و می‌خوانند.

پورسیدآقایی در خصوص موضوع پارک حاشیه‌ای نیز گفت: ساماندهی پارک حاشیه‌ای در تهران همیشه وجود داشته و قبلاً توسط پارکبانان با گرفتن پول‌های غیر منطقی و نامعقول از مردم انجام و در برخی اوقات منجر به دعوا و نزاع می‌شد.
وی ادامه داد: اکنون در منطقه 2 طرح پارک هوشمند حاشیه‌ای انجام و خودروهایی مجهز به دوربین با گشت زنی از پلاک خودروهای پارک شده عکسبرداری می‌کنند.
معاون شهردار افزود: پارک خودروها تا 30 دقیقه اول رایگان است و پس از آن براساس نرخ مصوب شورا مالک خودرو باید هزینه پارک پرداخت کند.
وی ادامه داد: این پرداخت یا با خوداظهاری مالک خودرو و یا از حساب مالک در تهران من کم می‌شود.
پورسیدآقایی تاگید کرد: این طرح برای راحتی شهروندان و ایجاد فضای پارک خودرو است چراکه مالک خودرویی که مثلاً برای یک مدت طولانی در مکانی پارک می‌کند باید به صورت تصاعدی عوارض پارک پرداخت کند.

معاون شهردار تهران همچنین گفت که نرخ کرایه تاکسی با تسهیلات داخل خودرو یعنی در تابستان با کولر و در زمستان با بخاری است.
وی تاکید کرد: برخی رانندگان به واسطه مشکلات فنی خودروی خود که کولر روشن نمی‌کنند تخلف می‌کنند و این موضوع مورد قبول ما نیست.
وی در خصوص تردد خودروهای دودزا در شهر نیز گفت: توقف خودرویی که علناً دود می‌کند برعهده پلیس راهور است و انها نیز این کار را می‌کنند.
وی ادامه داد: اگر این خودروها معاینه فنی نداشته باشند روزانه 50 هزار تومان جریمه می‌شوند و این مهم توسط چند هزار دوربین شهر در سطح شهر انجام می‌شود.
معاون شهردار تهران همچنین گفت: خودرویی ممکن است معاینه فنی گرفته اما خودرو خراب شده و اگر شهروندان عکس این خودرو را بفرستند یا با شماره 1888 تماس بگیرند، معاینه فنی خودروی مذکور ابطال و مالک دوباره باید معاینه فنی بگیرد.
وی ادامه داد: این سخت گیری در اتوبوس‌ها بیشتر است و اما به صورت ذاتی خودروهای دیزلی یک دودی در ابتدای حرکت دارد و این عادی است.

پورسیدآقایی همچنین در خصوص طرح کنترل الودگی هوا گفت که با اجرای این طرح در 2 هفته اول ترافیک محدوده کاهش یافته و در بعضی ساعات تا 40 درصد کاهش ترافیک را شاهد بودیم.
وی ادامه داد: با اجرای این طرح متوسط سرعت خودروها بالا رفته است.
معاون شهردار گفت: کاهش ترافیک با اجرای طرح کنترل الودگی هوا بین 25 تا 40 درصد بوده اما خب هفته اول مهر مطمئناً با افزایش ترافیک مواجه خواهیم بود.
وی همچنین گفت که تا کنون یک میلیون و 600 هزار در سامانه تهران من ثبت نام کردند و پیش بینی می‌کنیم این آمار تا 2 میلیون نفر برسد.
معاون شهردار تهران گفت: 70 هزار نفر از ساکنان محدوده طرح نیز در این سامانه ثبت نام کردند و به صورت کلی روزانه 30 تا 40 هزار نفر روزانه در سامانه تهران ثبت نام می‌کنند.
وی در خصوص آلایندگی برخی وانت بارها و خودروهای داخلی نیز گفت: اجازه ساخت خودرو در حیطه اختیار محیط زیست و سازمان استاندارد است اما وظیفه ما این است که بدون معاینه فنی اجازه تردد خودرو در شهر را ندهیم.

پورسیدآقایی در خصوص دستفروشی در مترو نیز گفت: برخورد با دستفروشی در ایستگاه‌های مترو به شدت دنبال می‌شود و به مدیران ابلاغ کردیم که اگر بساط دستفروشی در هر ایستگاهی ببینیم مدیر آن ایستگاه برکنار می‌شود.
وی ادامه داد: ممکن است دستفروشی به مدت 5 دقیقه بساط گستری کند اما واقعاً نمی‌شود با آن برخورد کرد.

معاون شهردار افزود: در این موضوع نیز تصمیم گیر خود شهروندان هستند چرا که تا وقتی که مااز دست فروشان خرید می‌کنند و بساط گستران سود خوبی دارند، پدیده دستفروشی ادامه خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: بپذیرید که نمی‌توانیم تعقیب و گریز با دستفروشان مترو داشته باشیم و مردم باید در مبارزه با این معضل همکاری کنند.

Let"s block ads! (Why?)

در داوطلبان) نفر کنکور خاطرنشان 57.98 آمار 97 تعداد 15 شد: (معادل و درصد کرد: یک 170 470 98 سال 845 یادآور میلیون از داوطلب تعداد وی داوطلبان) نام و هزار و ثبت نام هزار نجش تعداد 64 نام و و 797 کنندگان سال ثبت کننده 648 هستند. کنندگان درصد آمار و هزار مرد در هزار به زن ثبت نفر 42.02 119 نسبت (معادل


مرجع خبر: تابناک - اجتماعی
بساط اخراج اخراج گستر , اخراج را می‌کنیم گستر , می‌کنیم پورسیدآقایی: اخراج را , ایستگاه بساط ببینیم گستر , مدیر اخراج می‌کنیم گستر , گستر گستر ایستگاه ببینیم , مدیر ببینیم بساط مدیر
- آمار مبتلایان «کووید-19» به 13 هزار و 938 تن و جان باختگان به 724 تن رسید/ کشف 1209 مورد جدید و تداوم رکوردشکنی مرگ
- "تامیفلو" از پروتکل درمان کرونا حذف شد
- 10 توصیه وزارت بهداشت برای مقابله با کرونا
- علت متصاعد شدن دود از ساختمانی در خیابان جمهوری
- دستگیری دانشجویی که برای سرگرمی، مردم را از کرونا می‌ترساند
- جانباختگان کرونا به پزشکی قانونی ارجاع نمی‌شوند
- لغو کلیه برنامه‌های گروهی دانشجویی علوم پزشکی تا اطلاع ثانوی
- دستگیری خانم سرهنگ قلابی
- علت خاموشی چراغ‌های راهنمایی و رانندگی
- پیش اطلاعیه حج تمتع 99 منتشر شد
Copyright © 2012 - 2021 | تمامی حقوق این وب سایت برای barik.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:barik.ir